Můj příběh

Mgr. Gabriela Krejčí


Překlady a tlumočení z/do němčiny, italštiny a švédštiny.

Jsem absolventkou italského bilingvního gymnázia a dále pak italské a švédské filologie na FFUK v Praze. Z cizích jazyků mne nejdéle provází němčina: již na základní škole jsem navštěvovala německou třídu, 5 let jsem tento jazyk studovala na gymnáziu a po maturitě jsem pokračovala v intenzivním pomaturitním studiu na Akademii Jana Amose Komenského. Vlastním i německý certifikát Goethe Institutu.

Cizí jazyky mne provázejí již od studentských let, tehdy jsem pro firmy překládala z němčiny a italštiny různé články, převážně z oblasti ekonomie a průmyslu.

Jako zaměstnanec pražské pobočky společnosti Accenture jsem několik měsíců pracovala na projektech v Německu a Skandinávii.

Mám více jak desetiletou praxi z obchodního oddělení Švédské ambasády, kde jsem byla v každodenním kontaktu s jazykem v řadě průmyslových odvětví (korespondence s klienty, tlumočení během obchodních jednání, překlady firemních prezentací, brožur atd.)

Práci s jazyky považuji za svůj splněný sen i poslání, baví mě a naplňuje. Hledání vhodných výrazů, snaha co nejvíce se přiblížit originálu, všímat si všech detailů a nuancí výchozího textu je pro mě výzvou a velkým závazkem vůči vám, klientům.

 


Kontaktujte mne pomocí

E-mail: gabriela@gk-translations.com

Mobil: +420 603 363 420

 

Kontaktní formulář

13 + 11 =