Výuka

Italština – Švédština – Němčina


Firemní výuka pro jednotlivce i skupiny

Hýčkejte si odborníky ve své společnosti a dejte jim možnost naučit se cizí jazyky efektivně. Je to skvělá investice pro ně i vaši společnost!

  • Víte, co rozhoduje o tom, jestli se jazyk učíte efektivně? Co je důležité a co ne? V jakou denní dobu je dobré se učit novým slovíčkům? Jak často?
  • Lektor je jako váš osobní trenér, zajímají ho vaše výsledky ve studiu jazyka a dosažené znalosti a zda je váš „trénink“ správně nastaven
  • Studium jazyka je dril, zvolte si „trenéra“, který se o vás bude opravdu starat a docílíte spolu skvělých výsledků

Moje nabídka individuální výuky má svá specifika a know -how, obojí vám ráda předám:

  • Výuka se plně přizpůsobí vašim aktuálním znalostem a potřebám. Zdarma Vám nabídnu před samotným začátkem výuky konzultaci, při které stanovíme:
  • Cíle, kterých chcete dosáhnout
  • Jaké jsou vaše počáteční znalosti
  • Vaše časové možnosti
  • Jaká metoda pro vás bude nejlepší

Jedinou zázračnou metodou ve studiu jazyků jsou vaše schopnosti a píle. Kde je vůle, je i cesta. Stačí se vydat tím správným směrem!

 Kdo se chce dobře uplatnit, kdo chce žít zajímavější a bohatší život, měl by umět kromě znalosti práce s počítačem aspoň jeden či dva cizí jazyky.Jiří Elman -překladatel, lingvista, vědec, aktivně mluvil 13 jazyky, z 10 překládal


Máte nějaké hobby, kterému bez výčitek obětujete maximum svého volného času? V mém případě jsou tou zálibou cizí jazyky. Naší rodinnou „anamnézou“ je němčina, která mě provází už od školních let. Italštinu jsem se začala učit kvůli oblíbenému kriminálnímu seriálu Chobotnice. A jedna dovolená ve Skandinávii stačila k tomu, abych se nadchla pro švédštinu. Vždycky mě lákaly cesty, kterými se ještě nikdo přede mnou nevydal. Proto jsem byla v době svých studií jedinou studentkou jazykové kombinace italština – švédština na Filozofické Fakultě UK. Před 3 lety jsem začala studovat hebrejštinu, je to zatím ten nejtěžší jazyk, se kterým jsem se setkala.

Láká mě objevování příležitostí tam, kde je konkurence nehledá. Mít neotřelé nápady a realizovat je.

Provedu Vás světem cizích jazyků. Přidáte se?