Organizace jednání s obchodními partnery

Organizace jednání s obchodními partneryPlánujete rozšíření nebo navázání spolupráce se zahraničními partnery? Rádi byste se setkali s novými distributory svých výrobků nebo služeb? Nebo máte v plánu schůzky se zahraničními výrobci, jejichž zboží byste rádi v Čechách nabízeli? Ať už je vaše nabídka nebo poptávka ve vztahu k zahraničí jakákoli, asistence při schůzkách posune vaši budoucí spolupráci tím správným směrem. První dojem je opravdu důležitý a právě detaily rozhodují! Využijte služby ORGANIZACE JEDNÁNÍ S OBCHODNÍMI PARTNERY.

Díky této službě máte k dispozici mé dlouholeté zkušenosti s organizací mnoha úspěšných jednání pro zahraniční partnery. Vy si určíte, s kým se chcete setkat a jednat o budoucí spolupráci a já vám pomohu s ostatním, ušetříte tím svůj čas i finanční prostředky.

Služba organizace jednání s obchodními partnery zahrnuje tyto činnosti – je jen na vás, jestli využijete celý balíček nebo jen jeho část:

  • Sjednání schůzek
  • Užitečné informace ohledně přípravy na samotná jednání
  • Tlumočení a doprovod na schůzky s obchodními partnery (ČJ, IT, ŠV, NJ)
  • Zajištění dopravy, ubytování během služební cesty a itineráře schůzek
  • Asistence v rámci následné komunikace po absolvování schůzek

Celý můj život už od školních let je spojen s cizími jazyky. Během svých studií jsem se setkala s mnoha z nich, kromě angličtiny jsem se zaměřila na své oblíbence: němčinu, italštinu a švédštinu.

A právě tyto jazyky mě provází mým dosavadním profesním životem. Vím, že jen prosté tlumočení nebo překládání při komunikaci se zahraničními partnery nestačí, zkušenost s mentalitou daného národa je tím největším benefitem při jakémkoli kontaktu s nimi.

Mám dlouholetou praxi z pozice konzultanta pro významnou organizaci podporující švédský export.

Součástí mé práce byla i kompletní organizace programů zahrnujících obchodní schůzky a jednání různého charakteru.

Chcete, aby schůzky se zahraničními obchodními partnery nebyly jen zdvořilostní návštěvou? Mám pro vás návod, jak na to.